Koně a alpaky

Procházky s koňmi a alpakamiMáme dvě kobyly, jednoho hřebce a dvě alpaky (kluky). Přistupujeme ke zvířatům s přirozenou komunikací. 

Naše procházka je vhodná pro páry, rodiny s dětmi nebo třeba skupinu kamarádů.

Procházka vypadá tak, že k nám v domluvený čas přijedete, společně vyčistíme koně, nakrmíme alpaky z ruky (pokud ten den ještě neměly svoje granule) a vyrazíme na procházku naší nádhernou přírodou. Děti jedou na koni, mohou i dospělí. Někdo vede alpaky na vodítku, ty se pak dají v lese i pustit na volno. Děláme přestávky a fotíme se s alpakami. Tento program trvá ca 2 hodiny. Cena je celková 1200,- Kč a je jedno kolik vás je, můžete být až 6 dospělých a příslušný počet dětí. (když vás bude více, počítejte s tím, že se budete muset u zvířat více střídat.)

Těšíme se na vás!

Rezervace: nejlépe zprávou na whatsapp 776 135 366 nebo e-mailem na mezijeleny@gmail.com

Dárkové vouchery k dostání: E-SHOP 💜

Poznámka: vzhledem k březosti kobyl se od ca 15.dubna 2021 nebude na koních jezdit, na procházky lze chodit zatím i tak a cena zůstává stejná - jelikož naše práce je stejná a zážitek to bude jistě i tak :-)

Procházky jsou možné vždy s ohledem na pandemickou situaci - napište si o aktuální info.


Naše problémy:
Bahnitý výběh, neexistující lávka pro zvířata, malý přístřešek. Nemáme kde skladovat seno (pod plachtou dost plesniví). V domě nám zase chybí větší tělocvična na jógu nebo jiné aktivity.

Naše řešení:
Vše dohromady vyřeší nová "stodola", která bude naproti domu. Budeme ji dělat ze dvou kontejnerů, přes které dáme kontejnery napříč, tak, že uvnitř vznikne prostor. Celé to bude obložené dřevem, takže kontejnery ani nebudou vidět. Nahoře by se udělala klasická střecha. Ve vzniklé otevřené, ale zastřešené části dole by mohli být koně a alpaky a skladovali bychom zde seno. Kolem kontejneru by byl i malý výběh...přes potok bychom zvířata nechávali jen na pastvu a absence lávky by tolik nevadila. Horní místnost ze tří kontejnerů by byla časem velkou halou/tělocvičnou.

Náš záměr můžete podpořit koupením voucherů nebo zboží na našem e-shopu:-)

E-SHOP 💜No comments:

Post a Comment